Vítejte na našich stránkách

Hledáte kvalitní výuku a doučování angličtiny v Olomouci? Potřebujete připravit k maturitě či jiné zkoušce ? Pak jste tu správně!

Behem prvni hodiny, kterou mate bezplatne, zjistite zda Vam lektor vyhovuje, nastavite si ocekavani a to ceho by jste chteli dosahnout. Vyuka anglictiny prijemnou formou, s durazem na prakticke vyuziti AJ v zivote a s individualnim pristupem.

Výuka probíhá -one to one - nebo v malých skupinkách (max. 4 studentů), což je téměř ekvivalentní individuální výuce, ale finančně výhodnější

 • UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMA

  AKCE - přihlaště se s kamrádem a získejte učebnici jako dárek

 • doučování angličtiny dle Vašich slabin, příprava k maturitě i jiným zkouškám
 • individuální výuku, když chcete mít lektora opravdu „jen pro sebe“ a učit se z pohodlí Vašeho domova či kanceláře
 • kvalitní překladatelský servis z i do anglického, španělského i katalánského jazyka včetně korektury provedené rodilým mluvčím.

   

  Naší předností jsou efektivní služby a kvalita za přijatelné ceny, flexibilita, zkušenosti a osobní přístup.

  Sdělte nám Vaše požadavky a my se Vám přizpůsobíme

  Dále jsme naší nabídku rozšířili také o výuku  češtiny pro cizince.

  Pro kontakt s námi můžete použít náš Kontaktní formulář >>>

   

  Doporučujeme partnerské weby:
  Cestujete rádi a poznáváte při tom krajinu? Jakým prostředkem se vydat na cestu? Odpověď zní, využijte k cestování karavany nebo zvolte obytné přívěsy. Dopřejte si komfort zastavit na jakémkoliv místě, podniknout výlet a odpočinout si tam, kde se Vám zrovna chce. Pokud nemáte karavan, nebo obytný přívěs, využijte nabídky portálu bazar karavanů. Na internetové adrese www.karavanynaprodej.cz najdete jedinečný kvalitní bazar karavanů.

  Drátěný program do Vaší domácnosti. Nabízíme komplexní řadu produktů z drátěného programu. Rozhodujete se, že si pořídíte výrobky z drátěného programu? V tom případě nečekejte a navštivte stránky www.wireli.cz.

  Nabízíme široký sortiment obalového materiálu z kartonu, který se stále snažíme rozšiřovat. Kartony a kartonove krabice máme vždy skladem, připravené ihned k expedici.
  Kartonové krabice je možné vytvořit i atypické přesně podle vašich požadavků. Nejčastěji je vyrábíme z třívrstvé, pětivrstvé nebo sedmivrstvé lepenky. Také nabízíme výrobu papírové krabice s perforací dle vašich požadavků.
  Potřebujete bezpečně uskladnit Vaše věci? K tomuto účelu poslouží krabice s víkem. Navštivte eshop-obalove-materialy.cz